Contact Us

Rozwój rynku magazynowego w Polsce Centralnej

Sie - 26 | | No comments. | Blog

Tulipan Park ŁódźŁódź zawdzięcza swoją popularność wśród inwestorów przede wszystkim doskonałej lokalizacji w Centralnej Polsce, dobrze rozwiniętej infrastrukturze ułatwiającej działania logistyczne na terenie całego kraju, a także relatywnie niskim czynszom, szczególnie w okolicach Piotrkowa Trybunalskiego i Strykowa. Również wielu inwestorów zagranicznych decyduje się na usytuowanie tu swoich obiektów.

Rex-Bud zdecydował się na zlecenie rozbudowy zakładu produkcyjnego na terenie łódzkiego kompleksu Mecalit. Inwestycja mieści się w łódzkiej podstrefie SSE. Projekt ukończony ma być do końca 2015 roku. W ramach przedsięwzięcia istniejąca fabryka z produkcją elementów AGD powiększy się o kolejne 5 000 mkw.

Z kolei oddział Specjał w Łodzi zdecydował się na relokację – do tej pory zajmował powierzchnię na terenie Segro Logistics Park Łódź; przenosi się do Segro Business Park Łódź. Powierzchnia magazynowa zajęta przez Specjał obejmie 6 300 mkw, a pozostałe 500 mkw zajmą pomieszczenia biurowo-socjalne. W wyposażenie obiektu wchodzić będą komory chłodnicze oraz system nowoczesnych regałów. Planowane rozpoczęcie obiektu przypadło na koniec czerwca 2015.

css.php