Contact Us

ProLogis Park Piotrków – Nowe umowy najmu

Lip - 25 | | No comments. | Blog

ProLogis Park PiotrkówMiło nam jest poinformować iż jako firma oferująca pośrednictwo w wynajmie magazynów reprezentowaliśmy firmę ID Logistics w czasie owocnych negocjacji przy wynajmowaniu magazynu oraz biura w jednym z najnowocześniejszych obiektów magazynowych w województwie łódzkim – Prologis Park Piotrków. Operator ten wynajął kolejną tak dużą powierzchnię, a w całym procesie negocjacyjnym trzymaliśmy nad tym pieczę.

Należy zauważyć, że firma Id Logistics stanowi jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku związanym z magazynami i logistyką. Specjalizuje się ona w dostarczaniu złożonych i kompleksowych usług jakie wymagane są w branży logistycznej oraz magazynowej. Przeszło sto pięćdziesiąt tysięcy powierzchni magazynowej należy do tej firmy na terenie naszego kraju. Dzięki temu, że firma ciągle się rozwija, ogłasza ona ciągłe zapotrzebowanie na wynajem nowych magazynów – szczególnie na terenie centralnej Polski. Dzięki temu rozwija się również tutejszy region. Obecnie pod wynajem wzięte zostało trzynaście tysięcy metrów kwadratowych nowoczesnego magazynu i ponad pięćset metrów biura. Całość w Piotrkowie Trybunalskim na terenie ProLogis Park Piotrków.

Dzięki nowo podpisanej umowie najmu na terenie Piotrkowa Trybunalskiego pojawia się coraz więcej osób zainteresowanych wynajmem. Magazyny w Łodzi są coraz popularniejsze, ale rośnie też zainteresowanie ogólnie rynkiem magazynowym województwa łódzkiego. Dzięki temu, że całość znajduje się w centralnym miejscu Polski zapewniony jest w ten sposób dobry dostęp do wszystkich strategicznych miejsc na terenie Polski. Operatorzy logistyczni są zadowoleni z tak dobrego położenia tego magazynu.

W skład obecnie wynajętej powierzchni magazynowej wchodzi 19 doków. Wspaniale prezentuje się również obiekt wprost z autostrady A1 – dzięki doskonałej ekspozycji nie pozostaje on niezauważony. Na terenie tego parku logistycznego można wynająć minimum dwa i pół tysiąca metrów kwadratowych. Logistyka, dystrybucja czy też składowanie to główne przeznaczenie tutejszych hal magazynowych.

css.php