Contact Us

ProLogis Park Łódź

magazyn z dokami w prologis park łódź

Cechy

Typ obiektu: Do wynajęcia
Rodzaj nieruchomości: Magazyn
Powierzchnia całkowita: 93 000 mkw

Lokalizacja: Położenie w odległości około 3 km od autostrady A1 (Katowice-Gdańsk) oraz 21 km od skrzyżowania autostrad A1 i A2 w Strykowie


Opis i galeria zdjęć

Nowocześnie wyposażone powierzchnie magazynowe do wynajęcia, znajdujące się na terenie Prologis Park Łódź. Kompleks ten charakteryzuje się przede wszystkim doskonałą dostępnością. Lokalizacja w niewielkiej odległości od centrum miasta sprawia, że bardzo łatwo dojadą tu zarówno pracownicy, jak i potencjalni klienci. Położenie w sąsiedztwie autostrady A1 znacznie ułatwia stworzenie dobrze zorganizowanych łańcuchów dostaw.

Hala magazynowa w Łodzi

Oferowany magazyn do wynajęcia to ponad 86 tysięcy mkw powierzchni, dodatkowo z możliwością zorganizowania przestrzeni biurowych. Budynek zaprojektowany jest w taki sposób, by spełniać wszelkie wymagania dla hal magazynowych w standardzie A. Znaczy to, że magazyn posiada energooszczędne oświetlenie oraz skuteczne systemy zapewniające bezpieczeństwo i bezpieczeństwo przeciwpożarowe. Nośność posadzki i wysokość hali pozwalają zarówno na wysokie składowanie towaru na regałach, jak i na prowadzenie lekkiej działalności produkcyjnej. Budynek wyposażono w doki przeładunkowe, bramy wjazdowe z poziomu zero, plac manewrowy i odpowiedni parking.


Łódź

css.php