Contact Us

MLP Łódź Wschód

MLP Łódź Wschód

Cechy

Typ obiektu: Do wynajęcia
Rodzaj nieruchomości: Magazyn
Powierzchnia całkowita: 70 000 mkw

Lokalizacja: MLP Łódź znajduje się w centralnej Polsce, w dzielnicy Widzew w południowo-wschodniej części Łodzi; Położenie w odległości tylko 4 km od autostrady A1 – węzeł Łódź Wschód; Jedynie 16 km od trasy S8;


Opis i galeria zdjęć

Do wynajęcia przestrzeń magazynowa znajduje się na terenie MLP Łódź – nowoczesnego, nowo otwieranego parku logistycznego, zlokalizowanego w łódzkiej dzielnicy Widzew. Wielką zaletą obiektu jest jego położenie. W bliskim sąsiedztwie znajduje się zarówno autostrada A1, jak i A2, które umożliwiają łatwą komunikację z dowolnym miejscem w Polsce. Z kolei sąsiedztwo Łodzi ułatwia dostęp pracowników.

Magazyn przy węźle Łódź Wschód

Oferowana na wynajem hala magazynowa przy autostradzie A1 to doskonałe rozwiązanie dla firm, dla których centralne położenie, a także łatwy dostęp do głównych szlaków komunikacyjnych kraju są kluczowe. Budynek spełnia warunki dla klasy A hal magazynowych. Jest energooszczędny, w pełni ogrzewany, wyposażony w nowoczesne systemy bezpieczeństwa przeciwpożarowego i całodobową ochronę. Istnieje możliwość dostosowania powierzchni biurowej i socjalnej do potrzeb wynajmujących. Hala wyposażona jest w nowoczesne doki i bramy wjazdowe z poziomu zero. Posiada parkingi i place manewrowe.


Łódź

css.php