Contact Us

Magazyn z bocznicą kolejową Łódź


Cechy

Typ obiektu: Do wynajęcia
Rodzaj nieruchomości: Magazyn
Powierzchnia całkowita: 16 000 mkw

Lokalizacja: Droga krajowa nr 72 prowadzi z Konina przez Turek, Aleksandrów Łódzki, Łódź, do Rawy Mazowieckiej, gdzie łączy się z trasą szybkiego ruchu S8Położenie w odległości tylko 4 km od autostrady A1 – węzeł Łódź Wschód; Jedynie 16 km od trasy S8;


Opis i galeria zdjęć

Hala magazynowa Łódź Bałuty to obiekt położony w północno – zachodniej części Łodzi. Jego wielkim atutem są duże możliwości komunikacyjne. Położenie magazynu ułatwia dostęp do autostrady A1 i A2, a także drogi krajowej nr 72. Na terenie obiektu znajduje się bocznica kolejowa, co znacznie poszerza możliwości wynajmujących pod względem transportu.

Magazyn w północnej Łodzi do wynajęcia

Polecana do wynajęcie powierzchnia magazynowa z bocznicą kolejową wybudowana została w technologii tradycyjnej. Wysokość magazynu wynosi od 7,6, do 12 metrów. Hala jest ogrzewana i oświetlona, a dodatkowe oświetlenie gwarantują znajdujące się w dachu świetliki. Możliwe jest wykorzystanie magazynu do składowania towarów na wysokich regałach, albo na potrzeby lekkiej produkcji. Budynek wyposażono w bramy wjazdowe i doki przeładunkowe. Na zewnątrz dostępne są wygodne parkingi i szerokie place manewrowe. Do wynajęcia są moduły o zróżnicowanej wielkości – od dwóch, do 16 tys. metrów kwadratowych. Możliwy jest wynajem z pełną obsługą logistyczną.


Łódź

css.php