Contact Us

Hillwood Stryków – Magazyn do wynajęcia

Hillwood Stryków Magazyn do wynajęcia

Cechy

Typ obiektu: Do wynajęcia
Rodzaj nieruchomości: Magazyn
Powierzchnia całkowita: 85 tysięcy mkw

Moduły: Dwa budynki magazynowe
Lokalizacja: Od węzła łączącego autostrady A1 i A2 – jedne z najważniejszych szlaków komunikacyjnych w Polsce - dzieli je zaledwie jeden kilometr


Opis i galeria zdjęć

Hillwood Stryków to kompleks dwóch budynków magazynowych zlokalizowanych w Strykowie, na północ od Łodzi. Łączna ich powierzchnia wynosi 85 tysięcy mkw. To miejsce doskonale położone. Od węzła łączącego autostrady A1 i A2 – jedne z najważniejszych szlaków komunikacyjnych w Polsce – dzieli je zaledwie jeden kilometr.

Magazyn w Polsce centralnej – rozwiązanie dla branży logistycznej

Oferowana hala magazynowa do wynajęcia to powierzchnia magazynowa 15000 mkw, która jest częścią mniejszego z dwóch budynków kompleksu. Możliwe jest wynajęcie go przez jednego, lub kilku najemców – istnieje możliwość dostosowanie przestrzeni w hali. Budynek wyposażony jest w 25 hydraulicznych doków przeładunkowych, dzięki czemu wyładunek i załadunek towarów jest ułatwiony. Posiada jedną bramę wjazdową na poziomie zero, dla wózków widłowych i samochodów. Posadzka bezpyłowa o nośności do 6 T/mkw i wysokość magazynu (10 m) pozwalają na zarówno składowanie towarów na wysokich regałach, jak i na prowadzenie lekkiej działalności produkcyjnej.


Stryków

css.php