Contact Us

Hillwood Rawa Mazowiecka


Cechy

Typ obiektu: Do wynajęcia
Rodzaj nieruchomości: Magazyn
Powierzchnia całkowita: 16 290 mkw

Lokalizacja: Bardzo dobry dostęp do węzła drogowego Rawa Mazowiecka Północ łączącego drogę ekspresową S8 z drogą krajową nr 72Jedynie 16 km od trasy S8;


Opis i galeria zdjęć

Na oferowany do wynajęcia obiekt składają się dwie, nowoczesne hale magazynowe, o standardach odpowiadających klasie A. Hale położone są w niewielkiej odległości od drogi ekspresowej S8, pomiędzy Warszawą, a Piotrkowem Trybunalskim. Takie położenie umożliwia łatwy dostęp do najważniejszych szlaków komunikacyjnych kraju i zagranicy.

Hillwood Rawa Mazowiecka – najnowocześniejszy obiekt w swojej klasie

Polecane hale magazynowe wykonane zostały w technologii zapewniającej najemcom zarówno duże możliwości, jak i bezpieczeństwo. Wyposażono je w energooszczędne oświetlenie, co pozwala zmniejszyć koszty. Budynki są ogrzewane i posiadają nowoczesne systemy przeciwpożarowe. Całość objęta jest systemem monitoringu. Hale wyposażone są w bramy wjazdowe z poziomu zero i hydrauliczne doki przeładunkowe. Właściciel zapewnia dostęp do komfortowo urządzonych zapleczy biurowych i socjalnych. Maksymalna wysokość składowania to 10 metrów, a posadzka ma zwiększoną nośność, która wynosi 6t/mkw. Obecnie dostępna powierzchnia do wynajęcia to 16 290 mkw.


Łódź

css.php